Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena

Kiekvienais metais Pasaulio sveikatos organizacijos iniciatyva, Europos Sąjungos valstybės narės gegužės 10 dieną organizuodamos įvairius renginius mini „Judėjimo – sveikatos labui  dieną” („Move for Health Day“). Šią dieną visuomenė informuojama apie fizinio aktyvumo naudą, lėtinių neinfekcinių ligų prevenciją. Gyventojai yra raginami būti fiziškai aktyvūs, gyventi sveikai.

Smagiai šią dieną pažymėjo ir Šiaulių lopšelio darželio ,,Klevelis “ ,,ABC” ir ,,Rudnosiukų” grupių ugdytiniai. Šiaulių miesto lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre, bendradarbiaujant kartu su Šiaulių lopšeliu-darželiu ,,Ežerėlis” ir socialiniu partneriu Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuru buvo organizuotos sporto rungtynės, skirtos judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Visuomenės sveikatos biuro treneris Tomas pravedė nuotaikingą mankštą. Vaikai dalyvavo estafetėse, kur emocijų netrūko. Pedagogai buvo apdovanoti padėkomis, o vaikai pradžiuginti Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro paruoštomis knygelėmis.

2022 © Šiaulių l-d „Klevelis“
NEĮGALIESIEMS